Denisa Zezuláková, koučink Plzeň

Denisa Zezuláková, CPC

„Věřím ve splněné sny a proto podporuji klienty na cestě k životním změnám.”

Studovala obor Filosofie na ZČU v Plzni. Toto studium jí poskytlo obrovský rozhled a náhled do lidského myšlení i bytí. 

Po studiu pracovala sedm let na Onkologické klinice jako zdravotní sestra, kde nasbírala mnoho zkušeností při komunikaci s klienty i jejich blízkými v náročných životních situacích. Díky této práci pochopila, že život je dar, a to nejdůležitější, že tělo je odrazem duše. To, jak zatěžujeme naší psychickou stránku ve formě stresu, starostí, potlačování emocí a problémů se nám vrací na fyzické rovině.

Když nic nezměníš, nic se nezmění!

Prošla si mnohými náročnými životními situacemi. A to, kým se stala, je výsledkem tohoto celku zkušeností. Naučila se dívat na věci z více úhlů pohledů. Hledá jinou cestu tam, kde na první pohled není. Věří tomu, že otěže života držíme my sami, a ne nikdo jiný. Možnost volby je naší výsadou.

A protože ví, že to není snadné a někdy na to člověk nestačí sám, rozhodla se pomáhat všem, kteří potřebují podporu na cestě k životním změnám či hledání správného směru. Proto absolvovala roční intenzivní kurz profesionálního koučování včetně, vztahového koučinku, týmového a NLP technik. Navštěvuje další kurzy a semináře. Věnuje se meditaci a relaxačním cvičením. Sama dochází na psychoterapii a pracuje na sobě do hloubky.

 

Nesoudím, nekritizuji, nelimituji…Objevuji, podporuji…

Koučink je pro Denisu profesionální nástroj, který pomáhá uspořádat klientovo myšlenky. Na koučování ji baví, to že podporuje klienty při hledání nových možností, které vedou k životním změnám. Je pro ni radostí vidět klienty, jak si plní své sny a dosahují cílů v osobní nebo pracovní rovině. Věří, že každý v sobě ukrývá jedinečný potenciál a chce vám ho pomoci naplnit. Všichni občas cítíme, že si přejeme změnu, jenom nevíme jak. A proto si zamilovala koučink a jeho nástroje.

 

Začněte dělat věci jinak se mnou…

Při práci s klienty nabízí individuální, kreativní přístup a především bezpečný, důvěrný prostor pro vaše sny a problémy. 

Ráda se zabývá těmito tématy: Hledáte své životní poslání? Chcete změnit práci? Zlepšit své podnikání, zvýšit výdělek? Potřebujete změnu, ale nevíte, jakou ani jak? Hledáte řešení problému? Potřebujete zlepšit sebedůvěru nebo sebelásku? Seberozvoj. Usnadnit rozhodování? Zlepšit mezilidské vztahy? Zlepšit sexuální život? Uspořádat si čas? Zvýšit svou energii? Utřídit si myšlenky? Změnit životní styl?

 

Reference spokojených klientů

5/5

"Na každou hodinu je vždy připravená."

Koučink s Denisou je pro mě neuvěřitelná cesta, po které kráčím poprvé v životě, je to pro mě nová forma terapie. Ať už pracujeme osobně nebo on-line, je to pro mě vždy hodina plná AHA momentů, zamyšlení a pohledů do svého nitra. Na každou hodinu je vždy připravená, ale je otevřená se věnovat čemukoli, co potřebuji aktuálně řešit, tempo celé naší hodiny je vždy na vzájemné domluvě a tohoto přístupu si velmi vážím. Jsem vděčná za její empatii, vnímavost, ale i humor, má prostě boží vibe. Je to člověk, který se pro tuto práci narodil a já věřím, že komu má pomoci, ten si k ní cestu najde.
Renata Duranová
zdravotní sestra
5/5

"Díky ní jsem dokázala udělat v životě velké kroky, které jsem několik let odkládala."

Koučink s Denisou mi pomohl ujasnit si důležité věci v mém osobním i profesním životě. Díky ní jsem dokázala udělat v životě velké kroky, které jsem několik let odkládala. Pokud budu chtít v životě zase nasměrovat, nebo budu potřebovat dodat sílu, tak se na Denisu zase ráda obrátím. Za její silné stránky považuji lidský přístup, empatii a schopnost motivovat.
Monika Štěrbová
5/5

"Teď spolu pracujeme na větším sebevědomí."

Za Denisou jsem přišla s nelehkým úkolem. Chci přestat kouřit po 15 letech. Upřímně jsem neměla žádná očekávání. Po několika návštěvách se ve mně začala odehrávat změna a už jsou to skoro 4 měsíce, co nekouřím. Děkuji! Teď spolu pracujeme na větším sebevědomí. Naše spolupráce mě těší, baví a přináší výsledky.
Ivana Kolářová
sociální pracovnice

Blogové příspěvky Denisy Zezulákové

koučink
Denisa Zezuláková

Co je vlastně, ten koučink?

Stručně a jasně Ačkoli se koučování dostává do popředí, mnoho lidí stále neví, co si pod tím představit. Ráda bych Vám tedy pojem koučování přiblížila.

Číst více »

Kontaktní formulář