Mgr. Veronika Kohoutová, MBA

„Cokoliv si lidská mysl dokáže představit a čemu dokáže uvěřit, toho lze dosáhnout.“

– Napoleon Hill

Veronika Kohoutová vystudovala obory tělesná výchova, psychologie a matematika na pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Po ukončení studia vyučovala na střední škole v Plzni. V mládí se věnovala závodně tenisu a později hrála první fotbalovou ligu žen. Sport jí provází celým životem. Při studiu vedla tenisovou školičku. Je také instruktorkou lyžování, snowboardingu a in-line bruslí. Baví jí práce s lidmi, a to jak s jednotlivci, tak kolektivem.

Nyní je především koučka. S nadšením objevuje nové životní příležitosti a pomáhá klientům na cestě k úspěchu a spokojenosti.

Štěstí a radost přijdou, když jim vytvoříš prostor a pozveš je dál.

Svoji novou kariéru nastartovala, když absolvovala základní kurz koučovací metody Život jako hra. Komplexním koučovacím výcvikem prošla v academii Axia management, kde získala titul MBA. Další zkušenosti čerpala studiem Certified Professional Coach u Coachingworld. Při práci s klienty využívá komplexního přístupu a pečlivě si vybírá to nejlepší, co koučování nabízí. 

Zároveň je autorkou unikátní koučovací techniky Sport wheel balance, která se stala velice efektivní v práci se sportovci. Velice ráda čerpá inspiraci od největších zahraničních kapacit jako jsou Bruce Lipton, Gregg Braden, Joe Dispenza, Bradley Nelson a další…

Osobní a osobnostní růst

Miluje sport, cestování, čas s rodinou a dobré jídlo. Moc ráda se věnuje osobnímu růstu a pravidelně navštěvuje odborné semináře. Je přesvědčena, že je skvělé vědět, co od života chceme, dát mu směr a cíl a vytrvale si za ním jít. I k tomu pomáhá ostatním formou koučování. Současně využívá nejnovějších vědeckých poznatků z biologie, kvantové fyziky a epigenetiky. 

Pokud Tě láká koučování vyzkoušet na vlastní kůži, neváhej a rozjeď to naplno!

Specializace: Sportovní koučink. Individuální koučink. Životní koučink. Work-life balance. Body language – power position. Zdravý životní styl. Typologie osobnosti DISC. Neurolingvistické programování. Vztahový koučink. Komunikace a manipulativní jednání. Týmový koučink.

Reference spokojených klientů

5/5

"Sezení s ní mi vždy pomohly dostat se k jádru věci."

Verča je právě to, co každý sportovec potřebuje. Nenásilnou formou a velice citlivě tě dokáže navést tím správným směrem. Ukáže ti díky několika technikám, jak se můžeš zlepšovat úplně v čemkoliv. Využívá k tomu techniky používané všude na světě a díky i vlastním sportovním zkušenostem dokáže lépe porozumět svým klientům. Sezení s ní mi vždy pomohly dostat se k jádru věci a postupně se zlepšovat i ve věcech, ve kterých jsem si myslela, že nejdou už dále posunout. Rozhodně doporučuji ji vyzkoušet a uvidíte sami, o čem mluvím 😉
Kateřina Svitková
Fotbalistka - Chelsea F.C. Woman
5/5
Co jsem očekával?

Na začátku našeho setkávání, jsem měl velký problém s tím, že jsem za jeden a půl roku nezačal s psaním diplomové práce. Myslel jsem si pořád, že jsem jen líný a neschopný, nemám dostatek času a pořád jsem vše jen odkládal. Postupně v průběhu návštěv paní lektorky jsem v sobě začal objevovat různé bloky a překážky. Za tří měsíce spolupráce jsme ve mně odhalili spoustu překážek, a většinu z nich se nám povedlo společně překonat a posunout dál. Mé očekávání z počátku nebyla veliká, říkal jsem si, že nemám co ztratit a věřil jsem v to, že koučování mě může posunout jen dál.

Co mě překvapilo

Několik, překvapení přišlo již v průběhu našich schůzek, kdy jsem zjistil, co se mi honí hlavou, a tím jsem dokázal lépe ovládat svou mysl. Hlavně jsem časem, v sobě objevil vnitřní motivaci, která mě více a více hnala do výkonu.

Co mi koučování přineslo

Musím se přiznat, že mi to přineslo mnohem více než jsem čekal. Na začátku našich setkání jsem si napsal na papír několik přání na svoji osobnost, jak bych se chtěl změnit, kam bych se chtěl posunout. Postupem času jsem si uvědomoval, co pro to mám udělat. Na posledním semináři, jsme se k tomuto seznamu vrátili a já se nestačil divit, když se mi většina z těch věcí, které jsem si psal na svůj papír snů splnila. Takže za to patří paní lektorce moc velké díky! Už se těším na další spolupráci.
Jan Majer
Kondiční trenér a učitel na SŠ, triatlon, horolezení

Blogové příspěvky Veroniky Kohoutové

Kontaktní formulář