Ing. Petr Cimpa, CPC

„Šťastný je ten, kdo všechny své životní oblasti v rovnováze má.“ 

-Pietro Beatitudine

Petr Cimpa vystudoval obor Podniková ekonomie a management na VŠE v Praze. A s tím doplňující studium na Kent Institute of Business and Technology v Sydney. 

Následně působil více než 15 let na různých národních a nadnárodních pozicích v oblasti SCM a Fleetu a to v rámci ČR a střední a východní Evropy v mezinárodních společnostech Alcatel-Lucent, IBM a Johnson Controls, kde rozvinul své znalosti koučinku, vedení a motivování týmů a dalších interpesonálních dovedností. Další znalosti prohluboval v rámci studia Transformation Academy, Florida a Certified Professional  Coach u Coachingworld.  

Psychoporadenství Plzeň

Společně se svojí partnerkou, psychoterapeutkou Mgr. Miroslavou Tomáškovou, působí v centru pro rodinnou terapii a koučink Psychoporadenství Plzeň, kde napomáhají klientům vyčistit si minulost, najít životní rovnováhu a plnit si cíle v budoucnu.

Specializace: Koučink zaměstnanců a jejich osobní rozvoj. Individuální koučink. Emoční inteligence – uvědomění si vlastních kvalit, samoregulace, schopnost empatie. Nastavení životní rovnováhy. Kariérní koučink (budování kariéry, vedení týmu, vztahy na pracovišti, riziko „vyhoření“, dosažení obchodních cílů, vlastní podnikání,..). Spolupráce mezinárodních týmů s důrazem na specifika jednotlivých kultur a pracovních zvyklostí. Relokace týmů a budování SSC (Share Service Center). Genderová rovnováha na pracovišti. Společenská zodpovědnost. Relationship management. Stress management.

Reference spokojených klientů

5/5

"S Petrem vám přijde, že na to nejste sami."

S Petrem funguji už dlouho. Kromě vyladění a posunu v osobním životě, mne pomohl i rozjet kavárničku na Praze 6. Vy, co váháte kam dál, tak jděte do toho. S Petrem vám přijde, že na to nejste sami. Líbí se mi na něm, že má „tah na bránu“ a tím nakazí i vás. S jeho pomocí jsem se zbavil negativních brzd v mé hlavě a šel si za svými cíli.
Jarda K.
5/5

"Setkání pomohla k utříbení myšlenek (...)"

První setkání s coachingem v kariéře díky Petrovi změnilo můj pohled na coaching. Setkání byla velmi nenucená a empatická, bylo fajn mít pro sebe k dispozici člověka, který naslouchá a umí klást správné otázky ve správnou chvíli. Setkání pomohla k utříbení myšlenek a realizaci kroků, na které jinak v manažerské pracovní rutině není „čas“.
Pavel
ředitel

Blogové příspěvky Petra Cimpy

Kontaktní formulář