Tomáš Staněk, Dip. Mgmt.

„Dva nejdůležitější dny ve vašem životě – den, kdy jste se narodili, a den, kdy zjistíte proč.“ — Mark Twain

Tomáš studoval Management na Open University ve Vídni a v Praze. Má dvacetileté zkušenosti z mezinárodního business prostředí. Působil ve společnosti SCA Hygiene Products, kde na jeho poslední pozici byl jednatelem společnosti v ČR.  Ve vídeňské centrále řídil a vedl obchodní týmy a marketing v oblasti zahrnující jedenáct balkánských zemí a Řecko. Později pracoval v centrále společnosti ve švédském Göteborgu, kde byl zodpovědný za produktové kategorie v devíti evropských papírenských závodech. Byl podporou marketingových aktivit na asijských trzích.

Dále působil jako Business Development Director ve společnosti Blue Dynamic v Praze, kde byl zodpovědný za obchodní a marketingové aktivity v oblasti ERP systémů Microsoft Dynamics 365 napříč Evropou, Dálného východu a USA. Řídil recruitment mezinárodních týmů developerů.

Působí jako kouč ve společnosti Mutschmiede, Graz, Rakousko.

Je nezávislým konzultantem, koučem a lektorem.

Má zkušenosti z krizového managementu a koučinku v USA. Vyučoval na několika základních a středních školách v Indonésii.

Specializace: Rozvoj management týmů. Budování týmů a vedení lidí. Koučink zaměstnanců a jejich osobní rozvoj. Individuální koučink. Personální nábory. Interkulturní komunikace a vnímání. Podpora expatriotů a jejich relokace. Time management. Prezentace a prodejní dovednosti. Rozvoj dovedností – soft skills. Psychologie zákazníků. Vyjednávací dovednosti. Typologie, HBDI. Burnout syndrom. Řešení konfliktů, argumentace a manipulace. Telefonní komunikace. Řízení prodeje. Category management. Vstup na nové trhy. Řízení vztahů se zákazníky. Age management. Work life balance.

Blogové příspěvky Tomáše Staňka

Kontaktní formulář